no-img
پسا فایل

دانلود پاورپوینت بچینگ پلانت - پسا فایل


پسا فایل
ads
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

ZIP
دانلود پاورپوینت بچینگ پلانت
امتیاز 5.00 ( 4 رای )دانلود پاورپوینت بچینگ پلانت">
zip
۹۶/۰۶/۳۰
۶,۰۰۰ تومان
۶,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود پاورپوینت بچینگ پلانت


امروز فایل پاورپوینت انواع دستگاه های بتن ساز مخصوصا «بچینگ پلانت» رو که میتوان در پروژه های مدیریت کارگاهی و طراحی فنی از آن استفاده کرد رو برای شما مهندسین و کاربران عزیز سایت پسا فایل قرار دادیم. این فایل یکی از کاملترین پروژه های موجود است که بصورت اختصاصی توسط فروشگاه ما ساخته شده و برای دانلود در اختیار شما قرار داده شده است.

 

این فایل با مشخصات زیر است که امیدوارم مورد رضایت شما عزیزان قرار بگیرد:

فایل پاورپوینت در قالب ۶۰ اسلاید  –  حجم ۹٫۲ mb

 

شما میتوانید فهرست مطالب و نمونه اسلاید های این پروژه را در تصاویر پیش نمایش آخر این پست مشاهده و سپس راحت خرید کنید.

 – چکیده:

  • بچینگ پلانت‌

بچینگ پلانت‌ هسته ی اصلی یک ایستگاه تولید بتن است. در بچینگ پلانت با استفاده از پمپ‌های تعبیه شده بر روی دستگاه، سیمان از سیلوها و سنگدانه از دپو، با نسبت‌های مشخص به داخل دیگ بتن ریخته می‌شود. با استفاده از پمپ آب، نیز مقدار معینی از آب به داخل دیگ هدایت می‌شود. در دیگ این مواد با یکدیگر ترکیب شده و از قسمت تخلیه به داخل تراک میکسر ریخته می‌شود. ظرفیت تولیدی بچینگ پلانت‌ها بر اساس حجم دیگ آن بیان می‌گردد.

موقعی که حجم بتن درخواستی در یک روز کاری زیاد باشد استفاده از این دستگاه کاراتر است که با ظرفیت های ۴۰ الی ۱۲۰ متر مکعب در ساعت نیز ساخته می شود. با توجه به این که کلیه عملیات در دستگاه بتن ساز مرکزی برای تهیه بتن به طور خودکار انجام می شود کیفیت بتن های تهیه شده در یک روز کاری یا در روزهای مختلف تفاوت چندانی نخواهد کرد.

در کار با دستگاه بچینگ مواد و مصالح توسط بیل مکانیکی در ترازوهای خاصی ریخته می شود و با توجه به طرح اختلاط این اوزان در اتاق فرمان به طور خودکار کنترل شده و این مواد با نقاله به مخلوط کن انتقال داده می شود و در هنگام ورود مواد به مخلوط کن آب و سیمان که میزان آنها نیز کنترل شده است وارد دستگاه می شود و در نهایت در مخلوط کن بتن ساخته شده و آماده تحویل می شود.

  • تقسیم بندی بچینگ پلانت ها

                                    بچینگ پلانتهای فیدری(FIXED)                   بچینگ پلانتهای شن کشی (MOBILE)

 

این سیستم ها عموما به دو صورت ثابت و سیار می باشند . در سیستم های ثابت برای نصب تجهیزات نیاز به صرف زمان و هزینه برای اجرای فونداسیون جهت نصب تجهیزات می باشد .این در حالی است که پس از اتمام پروژه این فونداسیون ها و پایه های نصب شده بعضا خود باعث دردسر شده و می بایست با صرف زمان و هزینه مجدد از بین بروند .

اما یک سیستم سیار به فونداسیون نیاز نداشته و همچنین زمان نصب و آماده سازی آن بسیار کوتاه است . (یک تا دو روز ) . همچنین پس از اتمام پروژه کل مجموعه به سادگی دمونتاژ شده و توسط یک دستگاه اسب تریلر به کارگاه بعدی حمل می شود .

و ……………………..


موضوعات :

تصاویر پیش نمایش


دانلود پاورپوینت بچینگ پلانت-1
دانلود پاورپوینت بچینگ پلانت-1
دانلود پاورپوینت بچینگ پلانت-1
دانلود پاورپوینت بچینگ پلانت-1
دانلود پاورپوینت بچینگ پلانت-1
دانلود پاورپوینت بچینگ پلانت-1
دانلود پاورپوینت بچینگ پلانت-1

مطالب مرتبط


    دیدگاه ها


    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.