no-img
پسا فایل

دانلود پاورپوینت پاویون - پسا فایل


پسا فایل
ads
گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

ZIP
دانلود پاورپوینت پاویون
امتیاز 5.00 ( 4 رای )دانلود پاورپوینت پاویون">
zip
۹۶/۰۷/۰۷
۶,۰۰۰ تومان
۶,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود پاورپوینت پاویون


امروز فایل پاورپوینت «پاویون» چیست؟ که تعریفی از پاویون و بررسی انواع پاویون ها است رو که میتوان به عنوان نمونه موردی در درس های طراحی معماری و …. از آن استفاده کرد رو برای شما مهندسین و کاربران عزیز سایت پسا فایل قرار دادیم. این فایل یکی از کاملترین پروژه های موجود است که بصورت اختصاصی توسط فروشگاه ما ساخته شده و برای دانلود در اختیار شما قرار داده شده است.

 

این فایل با مشخصات زیر است که امیدوارم مورد رضایت شما عزیزان قرار بگیرد:

فایل پاورپوینت در قالب ۵۲ اسلاید  –  حجم ۱۵٫۷ mb

 

شما میتوانید فهرست مطالب و نمونه اسلاید های این پروژه را در تصاویر پیش نمایش آخر این پست مشاهده و سپس راحت خرید کنید.

 – چکیده:

 

  • پاویون :

خیمه، غرفه، اقامتگاه موقت، کوشک، عمارت تابستانی، کوشک، عمارت کلاه‌فرنگی و سرایه دارای دو معنای «سازه ساده و مستقل» و «معماری کلاسیک» است.

پاویون ممکن است اشاره به سازه ای داشته باشد که درفاصله ی کمی از اقامتگاه اصلی مستقر شده است. بزرگ یا کوچک، معمولاً رابطه ای میان آرامش و لذت و مورد استفاده چنین سازه ای وجود دارد.

پاویونی که مزیت استفاده از چشم اندازی خوب را فراهم میکند امارت کلاه فرنگی (Gazebo) نامیده می شود.

 

  • پاویون ایران در اکسپوی ۱۹۶۷ مونترال ؛ کانادا

اکسپوی جهانی سال ۱۹۶۷ با موضوع کلی ” انسان و جهان پیرامونش ” در مونترال کانادا شکل گرفت .پاویون ایران با عنوان ” هزار و یک چهره از ایران ” در این اکسپو شرکت کرد . طراحی پاویون ایران بر اساس فیلپا هایی نشات گرفته از معماری سنتی ایران که با تزییناتی به رنگ لاجورد از کاشی معرق اصفهان پوشانده شده بود ، انجام شد .

پاویون در دو طبقه با بازشو در میان آن طراحی شده است که بازشو سیالیت بصری بیشتری به فضا داده است . لبه های بازشو با طرح های مس و نقوش اسلیمی تزیین یافته است . طبقه همکف به ارایه آثاری از قاجار تا ۳۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح میپردازد و در بخش های دیگر به معرفی بخش نفت و گاز پرداخته میشود . در طبقه فوقانی بازدید کنندگان با خاتم شیراز ، گل و مرغ و اسلیمی شکل یافته بر ظروف اصفهان و قالی تبریز آشنا میشوند در گوشه ای از نمایشگاه بازدیدکنندگان با نحوه بافت قالی آشنا میشوند .

بخش آخر نمایشگاه به یافته های باستان شناسی از تخت جمشید اختصاص یافته است و به عنوان سمبلی از کشور شعر و ادب مینیاتوری از اشعار حکیم عمر خیام در خروجی پاویون نقش یافته است .

 

  • پاویون ایران در نمایشگاه اکسپو ۲۰۱۵ میلان

طراحی پاویون ایران در نمایشگاه اکسپو ۲۰۱۵ میلان توسط معماری موج نو انجام وقرار است در این نمایشگاه اجرا شود. طراحان و معماران این پاویون، هدف خود از این طراحی را نشان دادن ماهیت معماری ایرانی به همراه معماری ارگانیک بیان کرده اند.

گروه معماری موج نو طرح این پاویون را بر اساس باغ ایرانی ارائه نموده اند. این باغ نماد تغذیه از خاک، رشد و در نهایت شکوفایی می باشد. معماران این طرح، وجود درخت در این پاویون را، نشانه ی زندگی می داند و همچنین یک محیط دلپذیر در سایه برای روزهای آفتابی و پناهگاهی برای روزهای بارانی.

 

  • پاویون فرانسه برای اکسپو ۲۰۱۵ میلان

پاویون فرانسه برای اکسپو ۲۰۱۵ میلان به مثابه یک بازار پوشیده از چوب های استفاده شده به عنوان منبعی بومی پیرامون موضوع تولید و پرورش در مسیرهای جدید متمرکز شده است. این پروژه توسط معماران اکس – تو به عنوان یک سازه ی ۳۶۰۰ متر مربع طراحی شده، و روش های ساخت سبک وزن را با اطمینان از اینکه پاویون می تواند بعد از نمایشگاه جدا شده، و دوباره سرهم بندی شود، به کار گرفته است. در سرتاسر موضوع توجه خاصی معطوف به کاهش مصرف انرژی، بازیافت زباله و تصفیه ی آب شده است.

 

و ……………………….


موضوعات :

تصاویر پیش نمایش


دانلود پاورپوینت پاویون-1
دانلود پاورپوینت پاویون-1
دانلود پاورپوینت پاویون-1
دانلود پاورپوینت پاویون-1
دانلود پاورپوینت پاویون-1
دانلود پاورپوینت پاویون-1
دانلود پاورپوینت پاویون-1

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.